Najlepšie fitness produkty pre váš zdravý životný štýl

Články a tipy

TOP 5 najlepšie a najobľúbenejšie bicykle

Pozrime sa na TOP 5 bicyklov a nie je náhoda, že sa jedná o značku KELLYS, ktorá v súčasnosti disponuje najobľúbenejšími a najlepšími bicyklami pre klasických cyklistov. Zodpovedajme si najskôr otázku „ako vybrať bicykel?“

Odkaz na nový rebríček: TOP 4 najlepšie a najobľúbenejšie bicykle 2020

V prvom rade je potrebné si rozmyslieť, čo od bicykla očakávame, na čo ho budeme používať a v akom teréne chceme jazdiť. Podľa toho sa bicykle rozdeľujú na niekoľko kategórií s rozdielom, na ktorý terén sú bicykle v danej kategórii použité.

  • Bicykle do terénu
  • Bicykle cestné
  • Bicykle pre ľahký terén a cestu
    Detské bicykle
  • Bicykle na rampy
  • Bicykle s pomocným motorom

1. Horský bicykel KELLYS VIPER 50 – model 2016

Horský bicykel KELLYS Viper 50 patrí medzi kvalitné horské bicykle so špičkovou výbavou a špeciálnym rámom Alutec Lite 6061 – RRC. Predná vidlica SR SUNTOUR XCT HLO so zdvihom 100 mm, brzdy PROMAX Solve Hydraulic Disc, 24 prevodov a komponenty Shimano a KLS zaručujú výborné jazdné vlastnosti. Horský bicykel KELLYS Viper 50 je vhodný pre všestranné jazdenie v teréne.

Model 2015 bol produkt roku 2015

+ design, cena zodpovedá kvalite

– vyššia hmotnosť

Viac infoViper_50_Lime 001

2. Horský bicykel KELLYS SPIDER 50 – model 2016

Horský bicykel KELLYS Spider 50 – model 2015 patrí medzi moderné horské bicykle so špičkovou výbavou a veľmi ľahkým hliníkovým rámom KELLYS Alutec Avant 6061. Vidlice SR SUNTOUR XCM HLO (27.5) so zdvihom 100 mm a komponenty KLS zaručujú skvelé jazdné vlastnosti. Horský bicykel KELLYS Spider 50 vyniká kvalitnými jazdnými vlastnosťami, vysokým komfortom a preto sa radí medzi elitu vo svojej triede. Ak patríte medzi náročnejších cyklistov, ktorí majú radi jazdu v extrémnom teréne, rýchlu jazdu v náročnejších terénoch, potom je pre Vás ideálnou voľbou horský bicykel KELLYS Spider 50.

+ Nemá chybu

Viac info

 

Spider_50 001

3. Kellys Thorx 10 2016

Horský bicykel KELLYS Thorx 10 patrí medzi moderné horské bicykle so špičkovou výbavou a veľmi ľahkým rámom KELLYS 6BOX-2 27.5 (650B) 6061. Vidlica ROCK SHOX Recon Silver TK so zdvihom 100mm a komponenty Shimano zaručujú skvelé jazdné vlastnosti. Bicykel vyniká aj vysokým komfortom a preto patrí medzi elitu svojej triedy. Pokial patríte medzi náročnejších cyklistov, ktorí maju radi jazdu v extrémnom teréne, závodné maratónske jazdenie, rýchlu jazdu po zjazdovkách či jazdu v náročnejších terénoch, potom je pre Vás ideálnou voľbou horský bicykel KELLYS Thorx 10.

+ Dobra cena, kvalitne komponenty.

Viac info

Thorx_10 001

4. Kellys Cliff 10 2016

Crossový bicykel KELLYS Cliff 10 Grey patrí medzi moderné crossové bicykle s kvalitným odľahčeným hliníkovým rámom KELLYS Crosslite 6061 alloy a špičkovou výbavou. Predná odpružená vidlica SR SUNTOUR M3010 so zdvihom 50 mm, čeľusťové brzdy APSE ARTEK V-brake a ráfiky KLS Draft Disc 622×19 (32 holes / Eyelets) zaručujú výborné jazdné vlastnosti. Crossový bicykel KELLYS Cliff 10 je doplnený kvalitnými komponentami značky KLS. Pokiaľ plánujete jazdiť v náročnejších terénoch aj po asfaltových cestách, potom je pre vás tento bicykel ideálnou voľbou.

+ Skvelá cena

Viac info

 

Cliff_10_Gray 001

5. Crossový bicykel KELLYS PHANATIC 10 – model 2016

Bicykle kategórie Cross sú obľúbené hlavne pre svoje univerzálne použitie na asfaltových cestách alebo cyklistických cestách s nespevneným povrchom v menej náročnom nerovnom teréne. Táto kategória bicyklov je kompromisom medzi cestným a horským bicyklom. Na krossovom bicykli má jazdec oproti horskému bicyklu pohodlnejší vzpriamenejší posed. Všetky modely kategórie KELLYS Cross kvôli úspore hmotnosti a športovému charateru majú rám z ľahkých hliníkových zliatin. Pre vyššie modely sme použili ľahký rám z hliníkovej zliatiny KELLYS Crossforce Lite 3ple butted z profilovaných a trikrát stenčovaných trubiek, pre nižšie modely rámy KELLYS Crosslite. Tieto bicykle majú väčšie 28 palcové kolesá a plášte s nižším valivým odporom, ktoré dovoľujú rýchlejšiu jazdu po asfaltovej ceste. Svojím dezénom plášte zaisťujú dobrú priľnavosť v nenáročnom teréne. Štandardom u krosových bicyklov je predná odpružená vidlica so zdvihom 63 – 75 mm, ktorá zabezpečí dostatočne pohodlnú jazdu v ľahkom teréne. Ideálnou cestou pre krossové bicykle sú asfaltové cesty, cyklistické cesty, spevnené lesné a poľné cesty. V náročnejšom teréne kvôli užším plášťom už krossové bicykle strácajú dobrú ovládateľnosť a stabilitu. Krossové bicykle KELLYS sú univerzálnymi bicyklami pre šport. Doporučujeme ich všetkých nadšencom cyklistiky, pre ktorých je aktívny pohyb súčasťou moderného životného štýlu.

+ design, cena

– vyššia hmotnosť

Viac info

3ffbd933a65b25983565b9e4415a4151

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace články

TOP 4 najlepšie a najobľúbenejšie bicykle 2020

Aký typ bicykla zvoliť? Prvým krokom pri výbere bicykla je odpovedanie si na jednoduchú otázku:

AKO SI VYBRAŤ ELEKTROBICYKEL? CENA, VÝKON, ÚDRŽBA. PRE A PROTI.

AKO SI VYBRAŤ ELEKTROBICYKEL? CENA, VÝKON, ÚDRŽBA. PRE A PROTI. E-BIKY VS. PREDPISY Pri výbere z

TOP 10 horské bicykle – najobľúbenejšie a najpredávanejšie

Ako si vybrať horský bicykel? Horský bicykel sa hodí pre jazdu v teréne, menej už na cesty.

Najlepšie rotopedy, s ktorými zaručene schudnete

Prečítajte si recenzie skutočných zákazníkov, ktorí si kúpili rotopéd. Vyberte si potom rotopédy v e-shope. Súhrn recenzií

Najsexi doktori a doktorky!

Väčšina z Nás nenávidí, keď ochorie a musí navštíviť svojho lekára. Položme si ruku

Aby Vás poslúchal, keď neposlúcha

Kedže sme stránka, ktorá sa zameriava na zdravý životný štýl a výživu, často prichádzame

Goji na chudnutie: recenzia

Myslím si, že každý v živote niekedy skúšal chudnúť. Chceme hlavne chudnúť kvôli vzhľadu,

TOP 10 najlepších bežeckých aplikácií

Pozrime sa spolu na 10 najznámejších aplikácií, ktoré sú určené pre bežcov. A nielen

Príroda uzdravuje: Fykotin vás zbaví nadváhy a zlepší zdravie

Nadváha je problém nielen estetický, ale predovšetkým zdravotný. Obezita je jednou z najčastejších civilizačných

Môže fungovať Fykotin na chudnutie?

Fykotin sa prezentuje ako prípravok, ktorý najmä podporuje stabilnú hladinu cukru v krvi (prečítaj